SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğitimler Hangi Saatler Arası Yapılmakta?

Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü (Pazar Hariç) akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00 ‘e kadar eğitimler verilmektedir.

Randevu programı hafta sonları da dahil 09:00-11:00 , 11:00-13:00 , 14:00-16:00 , 16:00-18:00 saatler arasında olmaktadır.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim veya K.Kartı taksitli olarak ödenebilir.

Eğitimler Nerede Başlıyor ve Nerede Bitiyor?

Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. Kursumuzda eğitimler çok yoğun olduğundan başka noktalardan alma hizmeti veremiyoruz.

Eğitimler Nerede Yapılmakta?

İlk olarak trafiğin daha müsait alanlarında kullanılmakta, daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu yollarda da sürüş yapmaktayız.

Kişi eğitim programı bitmeden iyi bir duruma gelmişse kullanmış olduğunuz güzergahlara gidilerek (ev-iş-okul vb.) güveninizi arttırmayı hedeflemekteyiz. 

Kaç Saatte Trafiğe Çıkabilirim?

Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.

Kendi Aracımla Eğitim Alabilir miyim?

İlk alıcağınız ders mutlaka kurs aracında olmalı direksiyon hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve sizin yandan müdahaleye gerek olmadan kendinizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek sürüş beceriniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir.

Hemen Onlıne başvurun